KREDYTY

KREDYTY

Zespół ekspertów z Kwidzyna działa jako ogólnopolski pośrednik finansowy od wielu lat specjalizuje się w dziedzinie kredytów hipotecznych. Pomagamy całkowicie nieodpłatnie, sfinansować zarówno cele mieszkaniowe jak i inne potrzeby konsumpcyjne naszych Klientów. Nasze doświadczenie doceniają deweloperzy i agencje nieruchomości, jesteśmy bardzo efektywni w pozyskiwaniu kredytów i co się z tym wiąże – stajemy się skutecznym pośrednikiem w sprzedaży nieruchomości.

Atuty to:

profesjonalne, bezpłatne spotkania, oferta ponad 10 banków w jednym miejscu, negocjacje indywidualnych warunków , brak jakichkolwiek opłat i prowizji pobieranych od Klienta , dostęp do uproszczonych procedur i specjalnych ofert kredytowych dostępnych tylko w naszych biurach , prowadzenie spraw osób figurujących w BIK, RNK i innych rejestrach dłużników, indywidualna opieka jednego eksperta od chwili pierwszego kontaktu do czasu wypłaty środków przez bank.

 

Na spotkaniu z ekspertem dowiedzą się Państwo:

– jaką posiadają zdolność kredytową 

– na co zwrócić uwagę przy wyborze oferty kredytowej 

– ile kosztuje kredyt i jakie produkty dodatkowe wymaga bank 

– jaki okres kredytowania da bezpieczeństwo 

– na co zwrócić uwagę przy podpisaniu umowy kredytowej z bankiem 

– jakie ryzyka mogą wystąpić podczas spłacania kredytu i jak się przed nimi uchronić

Zapraszamy do współpracy

NASI EKSPERCI

Monika Radwańska – specjalistka od trudnych spraw, zawsze podchodzi z pełnym zaangażowaniem do problemów klienta, 100 % efektywności w uruchomieniach produktów hipotecznych. Wieloletnie doświadczenie – 15 lat w bankowości.

Natalia Roszkowska. – określając w jednym słowie, można powiedzieć formalistka. Zero zwrotów bankowych pod względem formalności. Pełne zaangażowanie w proces kredytowania. Ekspert od trudnych dokumentów. Dodatkowo 13-letnie doświadczenie w bankowości.

Angelika Smułka – jej hobby to oszczędności. Zawsze wyszukuje najtańsze oferty kredytowe.  Specjalistka w refinansowaniu kredytów. Rekord miesiąca – 87 000 zł oszczędności dla klientów po przeniesieniu kredytu na tańszą ofertę